Pacjenci o nas

ZAUFAŁO NAM PONAD 10 TYSIĘCY OSÓB!!!

Rehabilitujemy pacjentów z różnych stron Polski, Profilaktycznie korzystają z naszych usług zagraniczni biznesmeni stacjonujący lub regularnie odwiedzający Warszawę. W Sylwetce już od progu   czuć zdrową energię.Masaż wyszczuplający boli jak cholera, a Bartek jest bezwzględny w imię skuteczności. Na Vacu Term wyciskam siódme poty. Jednak gdy piję herbatę z Listwoniami, jestem szczęśliwszym człowiekiem.

Agata Jankowska

W życiu chodzi o kolekcjonowanie pozytywnych doświadczeń, a wizyta w Sylwetce u rodziny Listwoni jest jednym z nich

Łukasz Churawski

Super miejsce na relaks w centrum zabieganej stolicy, w dodatku pod okiem profesjonalistów. Polecam śledzić atrakcyjne promocje

Iza

Serdecznie dziękuje z pomoc, udzielona mi w gabinecie Sylwetka. Zabiegi masażu przyniosły mi niewiarygodną ulgę.

Marek z Olsztyna

To nieprawdopodobne, to nie możliwe, nie wiem jak to nazwać, ale po skierowaniu przez ortopedę a później neurologa na liczne zabiegi rehabilitacji w Poliklinice na Koszykowej, Wołowskiej i Szaserów w dalszym ciągu miałem tępy ból w nogach, a kręgosłup jakby był zespawany. Przypadkowo trafiłem do gabinetu Sylwetka, słysząc rozmowę dwóch lekarzy, którzy rozmawiali o Panu Stanisławie(podobno to koledzy), odnalazłem adres gabinetu Sylwetka i w rozmowie telefonicznej uzyskałem informację, że jeszcze dziś zostanę przyjęty. Wstępna rozmowa(konsultacja), znajomość odczytywania zdjęć rtg i rezonansu magnetycznego bez konieczności ich opisów utwierdziło we mnie przekonanie, że mam do czynienia z człowiekiem, który wie o co chodzi w mojej dolegliwości. Zaprasza do gabinetu i sam wykonuje zabiegi, a pomocnikiem i prawą ręką w pracy w gabinecie jest jego dobrze przygotowany fachowo syn Bartek. To miły i życzliwy chłopak, krok po kroku przejmuje pałeczkę Mistrza Ojca Stanisława. Jestem Wam Panowie bardzo wdzięczny za danie mi możliwość zajmowania, bawienia się z moimi wnukami, jazdy  na rowerze i pracy  na działce. Nie wiem jak mam za to dziękować, mam łzy w oczach, nie wiem jak wyrazić wdzięczność. Dziękuję

Wdzięczny pacjent Józef

Uczęszczam do gabinetu "Sylwetka" od kilkunastu lat. Mam ogromne zaufanie do Pana Stanisława Listwonia i jego syna Bartka, którzy posiadają bardzo dobre umiejętności rehabilitacyjne. Pan Stanisław Listwoń uchronił mnie od poważnej operacji kręgosłupa. Miałam  ucisk kręgów na rdzeń nerwowy. Od tamtej pory uczęszczam do gabinetu "Sylwetka" regularnie i zawsze otrzymuję pomoc w pozbyciu się bólu kręgosłupa. Z pomocy Pana Stanisława i jego syna Bartka korzysta również moja rodzina. Mój mąż po wypadku samochodowym również otrzymał dużą pomoc w powrocie do zdrowia i pełnej sprawności. Wszystkie osoby które skorzystały z pomocy rehabilitacyjnej w gabinecie "Sylwetka" są bardzo zadowolone z profesjonalnej pomocy w leczeniu bólu kręgosłupa.

Pozdrawiam. Wdzięczna pacjentka

Joanna Pyrz - Kępińska

Byłam kilkakrotnie pacjentką gabinetu Sylwetka, podczas ataków rwy kulszowej. Medycyna klasyczna była bezradna wobec mojego cierpienia, i nie oferowała mi niczego, poza środkami przeciwbólowymi, które nie pomagały. Już po pierwszym zabiegu doznałam ogromnej ulgi. Przespałam pierwszą ,od miesiąca, noc. Poprawił się też znacznie mój stan psychiczny- trwanie przez ponad miesiąc w ustawicznym bólu wpędziło mnie w stan depresji. To był bardzo istotny - poza, rzecz jasna samym zabiegiem - czynnik, który pozwolił wrócić mi do normalnej aktywności. Przyjęłam serię zabiegów, które powróciły mnie do życia. Tylko ten, co cierpiał straszny ból wie, że spycha on chorego w przepaść rozpaczy i beznadziei. Tym wszystkim, którzy cierpią z powodu chorób kręgosłupa -z serca i z rozsądku -polecam gabinet doktora Stanisława i Bartka Listwoni  "Sylwetka". Tam stawiają na nogi tych, którzy umierali z bólu i rozpaczy. Dziękuję Panie doktorze!

Bogumiła Sztyk

Do gabinetu masażu SYLWETKA trafiłam w 2005 roku z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa i rwą kulszową. Już po pierwszym zabiegu poczułam się lepiej, a po każdym kolejnym masażu ból był coraz mniejszy.  Do tej pory, gdy tylko przychodzi etap sięgania po tabletki przeciwbólowe dzwonię pod numer /22/ 854 00 00  do gabinetu  i niezwłocznie zapisuję się na wizytę. Zawsze mogę liczyć na fachową, profesjonalną, rzetelną pomoc pana Bartka i Stanisława. Wysoko cenie sobie ich profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta. W gabinecie panuje miła, rodzinna atmosfera. Jestem im bardzo wdzięczna za okazywaną mi pomoc. Gorąco polecam !!!

Jadwiga Antoniak

Szanowni Panowie z Sylwetki, nie wiem jak mam się zwracać, ale jesteście dla mnie Mistrzami.

Andrzej z Otwocka

Dziękuje za złote ręce w gabinecie Sylwetka, które skutecznie łagodzą dokuczliwy ból. Jestem wdzięczny za wszystko co zrobiono z moim ciałem

Z szacunkiem Kś. Janusz

Jestem szczęśliwym człowiekiem, pracuję i sypiam spokojnie nie bojąc się wykonania ruchu.Nie chciałem  przyjść  na żaden masaż do Sylwetki, pomimo wielokrotnej namowy żony i rodziny. Nie ufałem już lekarzom. Po pierwszej wizycie i zabiegu poczułem ulgę i nie wiem jak to się stało, ale zasnąłem jak dziecko i bez problemu zasypiam do dziś nie bojąc się, że przesiedzę w kuchni kolejną noc. Pomyliłem się co do umiejętności specjalistów z Sylwetki, i zabiegów które tam się wykonuje, przepraszam, czuję się głupio.

Dziękuję Jerzy Nowakowski

Moim zdaniem Pan Stanisław jest najwyższej klasy fachowcem. Podobnie jego syn Bartek. Znają sie na swojej pracy jak mało kto. Przychodzę do gabinetu od 2.5 roku i jeszcze nie zdarzyło mi sie wyjść obolałym lub niezadowolonym. Jestem aktywnym sportowcem i pomoc Pana Stasia w moim przypadku jest nieoceniona. Serdecznie polecam gabinet sylwetka.

Pozdrawiam Olek Wandzel

Jestem pacjentka SYLWETKI od kilku lat. Trafiłam tu jako potencjalna inwalidka nie mogącą bez pomocy podnieść sie z łóżka. Dziś dzięki SYLWETCE jestem osoba całkowicie sprawna. Przez cały czas pojawiam się regularnie na masaże: lecznicze kręgosłupa, rozciągające, relaksacyjne...Od pierwszych zabiegów byłam pod wrażeniem wielkiej różnorodności technik - łączonych i dobieranych do indywidualnych potrzeb pacjenta. I przez te wszystkie lata obserwowałam pojawianie sie ciągle nowych zabiegów i umiejętności potwierdzonych poważnymi międzynarodowymi dyplomami. Do ogromnej wiedzy jaka reprezentuje SYLWETKA należy dodać wspaniałą atmosferę pełną ciepła, życzliwości - taka swojska, przyjacielska. Każda wizyta w SYLWETCE jest dla mnie przyjemnością (nawet jeśli trochę boli...). Jest to nie tylko zabieg, ale również rodzaj spotkania z przyjaciółmi. Dziękuję!!!

Iwona Palczewska

Drogi Panie Stanisławie. Wizyta w gabinecie Sylweyka jest dla mnie darem losu. Zdumiewającym. Nie wątpię, że i dla wszystkich, których wydobywa Pan ze zdrowotnych zapaści. Nawet, jeśli nie mają czasu się nad tym zastanowić. Bo wciąż im młodo i spieszno. Pan już na dzień dobry zarzuca garściami wesołej energii. Zmusza skulonego, mającego ochotę kwękać pacjenta do optymizmu. I bezapelacyjnie – do rygoru. Natychmiast się wie ,że, niedorajdy, znaleźliśmy się w przestrzeni mądrej Przyjaźni i wyjątkowych umiejętności scalonych z wiedzy różnych kultur terapeutycznych. Pokorniejemy –wobec szczodrości Pana wytężonego trudu nad nami. Kłaniam się nisko , do ziemi (już potrafię !) Niezwykłemu Stanisławowi-młodszemu ode mnie o 30 lat.

Maria Danecka

O gabinecie ‘Sylwetka’ usłyszałam po raz pierwszy w 2006 roku. Stanisław i Bartłomiej Listwoń pomogli wtedy mojemu tatusiowi, który z powodu bólu kręgosłupa (związanego ze zwyrodnieniem kręgów) miał problemy z chodzeniem. Sytuacja wyglądała na niemożliwą, ponieważ mój tatuś był już wtedy chory na Alzheimera. Praktycznie nie wiedział co się dzieje i chciał uciekać z gabinetu. Mimo tego została mu udzielona pomoc i po kilku zabiegach mógł już chodzić!

Sara