O gabinecie

Sawasdee Kap

Witamy serdecznie

Od 1991 roku dbamy o zdrowie i kondycję psycho – fizyczną naszych pacjentów.Nazwa Jesteśmy rodziną, a wszystkich potrzebujących pomocy traktujemy jak naszych przyjaciół. Pomagamy i usprawniamy przy ostrych stanach zapalnych mięśni, stawów, nerwów, dyskopatii kręgosłupa, blokadach stawowych, dysfunkcji stawowych, napiętościach mięśniowych. Skutecznie interweniujemy przy przewlekłych bólach kręgosłupa, bólach narządów ruchu. Prowadzimy terapię u osób z wadami postawy. Efektywnie działamy podczas rehabilitacji osób których zmiany zwyrodnieniowe zostały zakwalifikowane do przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego. Wykorzystując praktyki stricte orientalne lub oparte na orientalnych elementach, zaczerpnięte z prastarej medycyny dalekiego wschodu, skutecznie przywracamy sprawność fizyczną oraz pomagamy uzyskać wewnętrzną harmonię i równowagę ciała, umysłu i ducha. W myśl filozofii medycyny chińskiej i tajskiej, traktujemy człowieka holistycznie, jako nierozerwalną część przyrody. To pozwala przywrócić choremu fizyczną, mentalną i emocjonalną energię. Szeroki wachlarz zabiegów wykonywanych w gabinecie pomaga uśmierzyć ból, wzmocnić organizm, rozładować napięcia i stres oraz zachować szczupłą sylwetkę. Wybitni masażyści – Stanisław i Bartek Listwoń, zdiagnozują przyczynę bólu, dolegliwości, dysfunkcji i poprzez likwidację przyczyny zlikwidują skutek. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz budowy somatycznej pacjenta, doradzą i skomponują najwłaściwszą i najbardziej efektywną serię zabiegów.

 

Gwarantujemy elastyczne i krótkie terminy oczekiwania na wizytę. W gabinecie wykonujemy rozliczne formy masażu, zarówno leczniczego jak relaksacyjnego; akupresurę, elektro –stymulację, światło-lecznictwo oraz aromaterapię i ziołolecznictwo. Bazujemy tylko na naturalnych kosmetykach, aromatycznych olejkach, balsamach i ziołach, z których dużą część sprowadzamy z Azji. Leczymy ruchem poprzez gimnastykę leczniczą, ćwiczenia korekcyjne z wykorzystaniem kinezyterapii, pozycji jogicznych, tai bodywork, tai chi, co dodatkowo uzupełnia zabiegi rehabilitacyjne. Oferujemy również ćwiczenia na bieżni VACU TERM, podczas których dzięki działaniu podciśnienia z rozgrzewającą tkanki skóry podczerwienią, szybko i skutecznie pozbędą się państwo cellulitu oraz zbędnych kilogramów.

 

Zapraszamy pacjentów którym doskwiera ból, chcących zadbać o swoje zdrowie oraz potrzebujących się zrelaksować i zregenerować.