Vacu Term Body Space

Vacu Term 

rewolucyjna metoda walki z celulitem i nadwagą

 

Nowatorska konstrukcja bieżni, zamkniętej w kapsule z podciśnieniem i promiennikami podczerwieni firmy Kettler, stwarza nieosiągalne do tej pory możliwości poprawy wyglądu i efektu pięknej i zdrowej sylwetki. Wykorzystując w działaniu najnowsze osiągnięcia techniki – podciśnienie i podczerwień, wielokrotnie zwiększa efekty wysiłku fizycznego i pozwala osiągnąć upragnioną sylwetkę w krótszym czasie.

Działanie podciśnienia, polegające na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partię ciała, powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym.Vacu Term

Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyśpiesza odchudzanie, krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z trudnych okolic ciała, czyli brzucha, pośladków, ud, jak również skuteczną redukcję cellulitu. Lampy podczerwieni silnie działają na tkankę podskórną i tkankę tłuszczową wnikając do 5 milimetrów w głąb skóry. To pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni, pobudzając krążenie i metabolizm. Zapobiega starzeniu się skóry, poprzez pobudzenie produkcji kolagenu oraz zapewnia występujący w przy temperaturze 35-45 stopni Celsjusza zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwanie z organizmu szkodliwych substancji i toksyn oraz likwidację zespołu „zimnych stóp”.

Regularne ćwiczenia wzmocnią mięśnie brzucha, grzbietu, wysmuklą uda i talię, poprawią kondycje fizyczną oraz przyspieszą przemianę materii nawet o 40 procent. Podczas ćwiczeń wydziela się endorfina, czyli hormon szczęścia, służący doskonałemu samopoczuciu i energii.

 

Doskonały trening, nie tylko dla kobiet. Mężczyźni podczas treningu poprawią kondycję fizyczną, wytrenują mięśnie oraz poprawią ukrwienie organizmu szczególnie dolnych partii ciała co wpływa pozytywnie na kondycję seksualną. Łatwa, intuicyjna obsługa urządzenia, nowoczesny wygląd oraz wiele programów automatycznych pozwalających na optymalne dostosowanie programu treningowego do indywidualnych potrzeb trenującego. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, należy odbyć średnio 10 treningów w jednej serii. Zaleca się także wzbogacić trening masażami wyszczuplającymi i drenującymi .

Podczas treningu obowiązuje strój i obuwie sportowe. W trakcie ćwiczeń należy wypić co najmniej pół litra wody.

 

Przeciwwskazania do ćwiczeń na Vacu Term.

Vacu Term Warszawa

  • ciąża i okres poporodowy (do 8 tygodni)
  • menstruacja
  • wszczepiony stymulator serca, ostre zapalenie żył, choroby serca i choroby naczyniowe, nadciśnienie i niskie ciśnienie. (Dla osób przyjmujących środki farmakologiczne wyrównujące poziom ciśnienie nie ma przeciwwskazań)
  • epilepsja
  • nie zagojone blizny po operacjach chirurgicznych
  • przepuklina
  • choroby tarczycy - niedoczynność tarczycy (zaburzenia hormonalne mogą przeszkodzić lub opóźnić uzyskanie pożądanych rezultatów)
  • astma
  • żylaki (należy skonsultować się z lekarzem)
  •  pękające naczynka  (osoby ze skłonnością mogą korzystać z Vacu Term pamiętając,  aby parametry podciśnienia nie przekraczały 20m/bar. Powinno się obserwować skórę i w przypadku pojawienia się zmian zaprzestać treningów)